O firmie

Salon-Meble.pl

Drogi Kliencie, witamy w przyjaznym świecie produktów Mebli! Zamierzają Państwo szybko i bezproblemowo nabyć komplet wypoczynkowy, meble do salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego? Wybór naszego Sklepu to strzał w dziesiątkę. Zapewnimy Państwu w pełni profesjonalną obsługę. 
W swej ofercie posiadamy wyłącznie cieszące się dużym zainteresowaniem wśród nabywców  oraz niespotykaną u konkurencji jakością wykonania meble miemieckich i polskich producentów. Aktywnie śledzimy rynek i stale aktualizujemy ofertę o najnowsze produkty.
Dokładamy wszelkich starań, by dokonywanie zakupów za pośrednictwem naszego Sklepu było jak najbardziej przyjazne dla Klienta. W tym celu wdrożyliśmy szereg rozwiązań usprawniających Państwa obsługę. Oto niektóre z nich.
Wybór spośród ogromnej liczby modeli ułatwia i przyspiesza znajdująca się na naszej stronie wyszukiwarka oraz wyjątkowo szczegółowy opis parametrów technicznych. Prostota obsługi Sklepu umożliwia dokonanie zakupów lub wysłanie zapytania w kilka minut. Gwarantujemy odesłanie odpowiedzi na każde zapytanie w ciągu 12 godzin. Zamówienia można składać za pośrednictwem naszej strony internetowej 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę lub telefonicznie.
Wybraliśmy, w naszej opinii, najbardziej profesjonalnych partnerów logistycznych, zapewniających najlepszą jakość oraz największe bezpieczeństwo dostaw. Staramy się, by całościowy czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy.
Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy wiele dogodnych form płatności.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do zakupów!