Biurko PAIDI TABLO

1407203
Producent: PAIDI
Dostępność:
4 tygodnie (1 miesiąc)
  • Kolor
Cena netto: 1 718,43 zł 2 113,67 zł

Designerskie biurko multimedialne.

Indywidualne akcenty kolorystyczne i sprytne rozwiązania dla telefonu, tabletu i innych urządzeń.

Tablo - biurko z akcentem: Zgrabne podstawki dzięki wkładkom w kolorze limonki, jeżyny, słonecznej żółci, lazurowego błękitu czy pomarańczy przyciągają spojrzenia - i idealnie pasują do dołączonych odjazdowych elementów: butelki czy kubka na napoje firmy koziol. Wkład do szuflady posiada przybornik, dostępny w formie pustej lub wyposażony w markowe produkty Faber Castell. Sprytne rozwiązania: prowadnice rolkowe ułatwiające przesuwanie szuflady, zintegrowany kanał na kable i listwy zasilające i praktyczna stacja dokująca.

Biurka z z serii Tablo przygotowane są na zmiany gusta Twojego Dziecka: Gdy Twoje Dziecko pewnegodnia zechce mieć biurko bez kolorowych akcentów, można z łatwością usunąć wkładki z podstawek przez co Tablo zyskuje "dorosły" wygląd.

Tablo można wyposażyć w szufladę, z domykaczem, blendą oraz przybornikiem. Szuflada pusta a jednak zorganizowana, stanowi doskonałe miejsce do przechowywania notesów, pisaków i reszty a w wersji z pełnym wyposażeniem spełnia wszystkie życzenia: zawiera kredki świecowe, kolorowe mazaki, kredki, gumkę i temperówkę firmy Faber-Castell oraz blok rysunkowy formatu A3 firmy BRUNNEN.

Tablo stawia na akcenty w 5 kolorach: 4 wkładki do podstawek, 1 butelka koziol na napój i 1 kubek w ulubionym kolorze znajdują się przy każdym biurku.
Ponieważ dzieci podczas zabawy czy nauki często zapominają o piciu, w każdym Tablo znajduje się pasująca butelka i kubek firmy koziol.

Tablo jest multimedialny - poprzez wbudowaną rynnę na kable rozwiązuje problem splątanych kabli. Praktyczna listwa zasilająca znajdzie tu swoje miejsce.
Obie zintegrowane podstawki mogą być jednocześnie użyte jako stacja ładowania telefonu, odtwarzacza MP-3 i innych urządzeń.
Porządek: Kable np. monitora kryją się w kanale na kable.
Mobilność: Kółka z tyłu biurka ułatwiają przesuwanie.

Wymiary blatu wynoszą 120x70cm. Regulowane nachylenie blatu biurka - do kąta ok. 19-21°. Płynną regulacje wysokości biurko zawdzięcza korbce.